Медичний діагностичний центр ЛУР

Точна діагностика - ефективне лікування!

   
 

 

 
 
 

Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Ультразвукова діагностика (УЗД)

<<<

Види обстежень

Підготовка до обстеження

Лікарі

Вартість

Комплекс ультразвукових досліджень (УЗД) - це дослідження стану органів та тканин за допомогою ультразвукових хвиль. Ультразвукові дослідження базуються на здібності ультразвуку "віддзеркалюватися" від внутрішніх органів та тканин, які мають різну щільність. Метод УЗД найбільш інформативний при обстеженні тих органів, які не містять повітря.

 

Ультразвукова діагностика є одним із найпоширеніших методів, завдяки своїй безпечності для людського організму. Ультразвукова діагностика є високоінформативним методом дослідження, абсолютно нешкідливим для пацієнта і доступним за ціною в нашому центрі.

 

Ультразвукове дослідження не вимагає складної попередньої підготовки і не займає багато часу у пацієнта. Основні переваги ультразвукового методу дослідження:
- безпечність та безболісність;
- багатофункціональність;
- швидкість (пацієнт отримує діагностичне заключення лікаря УЗД через 5-10 хвилин після закінчення обстеження);
- запис дослідження на цифрові носії інформації(при необхідності).

 

Ультразвукові дослідження в медичному діагностичному центрі "ЛУР" виконуються на апараті Toshiba SSА-660А (Xario) експертного класу, повністю укомплектованого для проведення максимального спектру ультразвукових досліджень, в тому числі доплерівських досліджень, панорамного сканування, об'ємного зображення в реальному часі, дослідження мікроциркулярного русла та ін.

 

При необхідності ультразвукового обстеження  для призначення дати та часу візиту, а також необхідності підготовки до обстеження ,будь-ласка зателефонуйте до нашого центру для попереднього запису за тел. (0472) 56-07-07,56-08-08 або зареєструйтесь на сайті.