Медичний діагностичний центр ЛУР

Точна діагностика - ефективне лікування!

   
 

 

 
 
 

Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

 

<<<

Показання

Підготовка до лікування

Лікарі

Вартість

Питання та відповіді

  • Обов’язково перед проведенням процедури пацієнта оглядає лікар, визначає чи показана йому фототерапія, якщо так - визначає фототип шкіри, призначає початкову мінімальну еритемну дозу для розрахунку курсу лікування. З кожним наступним сеансом в залежності від реакції шкіри доза  поступово підвищується на 15-20%. Курс фототерапії може складати  10, 15 , 20 до 30 сеансів в залежності від захворювання, задавненості та об`єму розповсюдженості процесу. При вітіліго курс може складати до 35 сеансів. Помітний позитивний ефект виникає вже після 7-10 сеансу.

  • Перед початком курсу фототерапії ми пропонуємо Вам обмежити вживання деяких продуктів харчування: лимон, лайм, апельсин, мандарин, петрушку, пастернак та інжир. Якщо Ви в даний час приймаєте медичні препарати або якшо у Вас є вірогідність підвищеного артеріального тиску - попередьте про це лікаря або медичну сестру! Також під час курсу фототерапії Вам потрібно  постійно одягати однотипну нижню білизну.

 

Під час проведення сеансу необхідно: одягнути захисні окуляри, зібрати волосся та чітко дотримуватись виконання інструкцій медичної сестри.   

 

Правила поведінки в кабіні: стати по центру кабіни, одягнути окуляри.   
Після сеансу фототерапії на шкірі може виникнути ерітема (почервоніння) – це є нормальною реакцією на ультрафіолет, яка зникне через деякий час.

 

Для визначення оптимального методу лікування, необхідно проконсультуватись у лікаря-дерматолога медичного цетру "ЛУР", який на підставі Ваших скарг та клінічних проявів захворювання, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Ми допоможемо тримати захворювання під контролем!