Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Захворювання

<<<

Показання

Підготовка до лікування

Лікарі

Вартість

Себорейний дерматит - це захворювання шкіри волосистої частини голови та обличчя, яке виникає при надмірній колонізації шкіри грибком malassezia furfur.
Грибок живе на шкірі, де велика кількість сальних залоз: голова, ніс, лоб, рідше - область грудини і міжлопаточна зона.
Справа в тому, що на зростання грибка впливає багато чинників - це дієта, шкідливі звички, спадкова особливість складу шкірного сала, гормональні зміни і ряд інших чинників. За несприятливих для організму умовах і за наявності сприятливих умов для розвитку грибка його кількість зростає і він викликає захворювання.
У юнацькому віці, коли гормональний фон підвищується, збільшується активність роботи сальних залоз і як наслідок зростає ризик появи себорейного дерматиту.


СИМПТОМИ СЕБОРЕЙНОГО ДЕРМАТИТУ
При локалізації на шкірі волосистої частини голови себорейний дерматит супроводжується надмірним лущенням шкіри, і як наслідок появою лупи. На шкірі обличчя і тулуба себорейний дерматит проявляється червоними плямами, іноді з лущенням, або нашаруванням жирних лусочок. Захворювання схильне до хронічного перебігу і періодичними загостреннями в осінньо-весняний період. Симптоми можуть загострюватися при порушеннях дієти, вживанні надмірної кількості цукру, прянощів, алкоголю.


ЛІКУВАННЯ СЕБОРЕЙНОГО ДЕРМАТИТУ
При себорейному дерматиті дуже важливо підібрати правильний догляд за шкірою обличчя і волосистої частини голови. Крім того, іноді призначаються місцеві протизапальні препарати.
Дуже ефективна при себорейному дерматиті фототерапія, яка успішно застосовується в нашому медичному центрі.
Вона дозволяє швидше досягти результату і максимально продовжити ремісію. При себорейному дерматиті фототерапія проводиться в інтенсивному лікувальному режимі 3 рази на тиждень, а також в підтримуючому режимі 1-2 рази на тиждень.

 

Для визначення оптимального методу лікування, необхідно проконсультуватись у лікаря-дерматолога медичного цетру "ЛУР", який на підставі Ваших скарг та клінічних проявів захворювання, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Ми допоможемо тримати захворювання під контролем!