Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Захворювання

<<<

Показання

Підготовка до лікування

Лікарі

Вартість

Екзема - це запальне шкіряне захворювання, що характеризується свербежем, висипами, періодами загострення і ремісій. Екзема - широко поширене захворювання, яке виникає на шкірі обличчя, рук і стоп. Однак при самій важкій формі хвороби - еритродермії - уражається вся шкіра. Екзема (інша назва - мокнучий лишай) не заразна.
Розрізняють такі форми захворювання:

- справжня екзема;

- мікробна екзема;

- себорейна екзема;

- дитяча екзема та ін.

 

Причини екземи
Екзема, як правило, виникає і розвивається в результаті впливу на організм людини ендокринних, обмінних, нейроалергічних і зовнішніх факторів.


Головну роль грають:

- розлади імунної системи;

- стреси і нервові потрясіння;

- гормональні порушення;

- захворювання ШКТ і печінки;

- пошкодження шкірних покривів;

- мікози стоп.

При нервовому виснаженні екзема загострюється.

 

Симптоми екземи
При хронічній екземі уражені ділянки шкіри товщають, стають блідими, їх поверхня покривається тріщинами і починає лущитися. При гострій стадії захворювання шкіра вкривається пухирцями, які розкриваються і утворюють ерозії з серозною рідиною. Коли ексудат підсихає, уражена поверхня покривається сіро-жовтою скоринкою.

 

Шкірні висипання супроводжуються:

- постійною сверблячкою;

- набряками;

- безсонням;

- невротичними розладами;

- інфекціями, внаслідок розчісування;

- поширенням патологічного процесу по всій шкірі.

 

Терапевтична програма включає місцеве і медикаментозне лікування, застосування комплексу відновлювальних препаратів, дотримання лікувальної дієти і правильного способу життя. Ми пропонуємо найбільш прогресивний метод лікування екземи, а саме - вузькосмугову ультрафіолетову фототерапію, яка успішно застосовується в нашому медичному центрі.

 

Для визначення оптимального методу лікування, необхідно проконсультуватись у лікаря-дерматолога медичного цетру "ЛУР", який на підставі Ваших скарг та клінічних проявів захворювання, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Ми допоможемо тримати захворювання під контролем!