Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Захворювання

<<<

Показання

Підготовка до лікування

Лікарі

Вартість

Дифузна алопеція  або телогенова алопеція - це захворювання, яке супроводжується дифузним порідіння, випаданням волосся, і часто супроводжується порушенням структури самого волосся: волосини стають «слабкими» і ламкими.


Дифузна алопеція - це в першу чергу стан виснаження. Часто цей стан спостерігається у осіб, які знаходяться на жорсткій дієті. Серйозні хвороби, прийом  деяких медикаментів, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, хронічні стреси - це деякі з причин дифузного випадіння волосся.


Як правило, ці фактори сумуються. Певну роль відіграє сезонність, так як, наприклад, після літа на початку осені відбувається фізіологічне зменшення росту волосся. Але якщо вчасно не почати контролювати процес, то на фізіологічну втрату волосся можуть нашаруватись інші фактори і викликати досить помітне порідіння зачіски.


При дифузній алопеції спостерігається випадіння волосся приблизно однакової інтенсивності по всій голові. Волосини стають ламкими, слабкими, іноді можуть висмикуватися при найменшому зусиллі.


Для визначення наявності дифузної алопеції необхідно виключити дефіцитні стани, нестачу білка, заліза, кальцію та інших мікроелементів,  з яких будується нове волосся. Обов'язково потрібно виключити андрогенну алопецію.


При підозрі на андрогенну алопецію,  фототріхоскопія проводиться у двох зонах: лобно-тім'яної та потилично-скроневої. Разючі відмінності в кількості волосся в цих зонах будуть говорити на користь андрогенетичної алопеції. Якщо ж показники не будуть істотно відрізнятися, то це буде говорити на користь саме дифузійної алопеції.


ЛІКУВАННЯ
За наявності дефіцитних станів проводиться їх корекція, призначається дієта для поповнення запасів організму в мікроелементах і білках. Зовнішнє лікування починається з підбору правильного догляду за шкірою голови і волоссям.


Для поліпшення живлення волосяного фолікула використовується подразливий місцевий догляд для збільшення кровообігу в шкірі голови, крім того використовуються дерматологічні ролери, а також  фототерапія - вузькосмугове ультрафіолетове опромінення, яке успішно застосовується в нашому медичному центрі.
Потрібно пам'ятати, що якщо є схильність до дифузного випадання волосся, то цей стан вимагає постійної уваги, правильного догляду, а іноді і підтримуючої терапії.

 

Для визначення оптимального методу лікування, необхідно проконсультуватись у лікаря-дерматолога медичного цетру "ЛУР", який на підставі Ваших скарг та клінічних проявів захворювання, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Ми допоможемо тримати захворювання під контролем!