Подробнее на сайте: http://hightechcomp.ru http://build-biz.ru http://collect-computer.ru http://gromder.nethttp://pythonlearn.ru http://computermonster.ru
http://pro-java.ru http://run-pc.ruhttps://python-scripts.com http://collect-pc.ruhttp://codingway.ru http://hardcomputer.ruhttps://themes-wp.orghttp://python-3.ruhttp://live-code.ru
 

Медичний діагностичний центр ЛУР

Точна діагностика - ефективне лікування!

   
 

 

 
 
 

Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Захворювання

<<<

Показання

Підготовка до лікування

Лікарі

Вартість

Вітіліго–хронічне захворювання шкіри. При   вітіліго  меланоцити  (клітини, які синтезують пігмент в шкірі) руйнуються і на шкірі з’являються білі плями на  різних частинах тіла (обличчя, тулуб, кінцівки, статеві органи). Подібні ураження також можуть з’являтися на слизових оболонках (внутрішня поверхня рота і носа), сітківці  ока. Волосся, яке росте на уражених ділянках, іноді стає білим.

 

Хвороба може розпочатися в будь-якому віці, але в 70 % випадків – до 20 років.

Передбачити, як розвиватиметься вітіліго неможливо. У деяких людей депігментовані плями не розповсюджуються, інколи зникають, в інших прогресують – поширюються на інші ділянки тіла.
Лікування вітіліго займає багато часу. Вибір лікування залежить від кількості білих плям, їх розташування, розмірів, розповсюдженості.

 

Відновлення пігментації окремих ділянок шкіри можливо за рахунок застосування вузькосмугової ультрафіолетової терапії (фототерапії), з довжиною хвилі - 311 нм, що успішно застовується в нашому центрі.

 

Для визначення оптимального методу лікування, необхідно проконсультуватись у лікаря-дерматолога медичного цетру "ЛУР", який на підставі Ваших скарг та клінічних проявів захворювання, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Ми допоможемо тримати захворювання під контролем!