Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Захворювання

<<<

Показання

Підготовка до лікування

Лікарі

Вартість

Атопічний дерматит – одне із найпоширеніших дерматологічних захворювань, яке проявляється сухістю, свербіжем і запаленням шкіри. Найчастіше трапляється в дітей.
Розпізнати атопічний дерматит досить легко. Шкіра суха, з часом з’являються тріщини. Найтиповішими місцями висипань при атопічному дерматиті є кисті рук, ліктьові та підколінні ямки, задня частина шиї, щоки (особливо у немовлят, що часто називають «діатезом»), живіт та поперек.


Що треба знати про атопічний дерматит:

  • У разі неправильного лікування атопічний дерматит часто переходить у наступну стадію – нейродерміт, а з часом в екзему, яка вимагає госпіталізації.

  • Загострення хвороби можуть провокувати: алергени (пилок, цвіль, шерсть тварин і т.д.), синтетичні тканини, мило, парфуми й косметика, сигаретний дим, стреси.

  • Майже всі діти з атопічним дерматитом  страждають від алергії, а часто й від бронхіальної астми.

Атопічний дерматит успішно лікується за допомогою вузькосмугової ультрафіолетової терапії (фототерапії), з довжиною хвилі - 311 нм, що успішно застовується в нашому центрі.

 

Для визначення оптимального методу лікування, необхідно проконсультуватись у лікаря-дерматолога медичного цетру "ЛУР", який на підставі Ваших скарг та клінічних проявів захворювання, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Ми допоможемо тримати захворювання під контролем!