Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Комп'ютерна томографія(КТ)

<<<

Показання

Підготовка до обстеження

Лікарі

Вартість

Питання та відповіді

Комп'ютерна томографія (КТ) - це томографічний метод дослідження внутрішніх органів людини з використанням рентгенівського випромінювання, це сучасна діагностична методика, що допомагає лікарям в діагностиці захворювань, а також в контролі за ефективністю лікування. Методика базується на різній здатності тканин організму поглинати рентгенівське випромінювання.

 

В медичному діагностичному центрі "ЛУР" обстеження проводяться на 16-зрізовому комп'ютерному томографі Activion 16 фірми Тошиба (Японія).

 

Показання до проведення комп`ютерної томографії, як правило, визначає лікуючий лікар, але лікар-рентгенолог, що проводить обстеження, може додатково коригувати об`єм дослідження та методику його проведення.

 

Зазвичай, КТ-обстеження проводиться за направленням лікаря, але все частіше поширюється практика "скринінгового" (огляд без чіткого діагностичного завдання) обстеження, коли пацієнт, не маючи конкретного діагнозу або навіть абсолютно здоровий, вирішує обстежитись "на всякий випадок". В кожному випадку, лікар-рентгенолог сам визначає показання чи протипоказання, якщо такі мають місце, та пояснює пацієнту про можливості КТ чи неможливість в його проведенні. Незначне променеве навантаження (порівняне з променевим навантаженням, отриманим на пляжі) компенсується великим об`ємом важливої та, що більш суттєво, ранньої діагностичної інформації.

 

При необхідності обстеження на комп’ютерному томографі для призначення дати та часу візиту, а також необхідності підготовки до обстеження, будь-ласка, зателефонуйте до нашого центру для попереднього запису за тел. (0472) 56-07-07,56-08-08 або зареєструйтесь на сайті.