Подробнее на сайте:
https://news101.ru https://holdnews.ru https://maincredit.ru https://priornews.ruhttps://hotsnews.ru https://automobyle.ru
https://estascredit.ruhttps://flarenews.ruhttps://ultimnews.ruhttps://newsexplore.ru https://topallnews.ru
https://leadingnews.ru
https://newshead.ru https://pc-room.ruhttps://prime-pc.ru
 

Медичний діагностичний центр ЛУР

Точна діагностика - ефективне лікування!

   
 

 

 
 
 

Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

         Звертаюсь до Вас, щоб  повідомити, що в медичному центрі «ЛУР»,  на території Першої Черкаської міської поліклініки, розпочав роботу кабінет фототерапіїта консультативного прийомудерматолога. Наш заклад працює вже майже 7 років на території Першої міської лікарні та має в своєму складі кабінет комп`ютерної томографії (КТ) та кабінет УЗД. Дерматологія є новим напрямом медичних послуг, що надає наш заклад, а саме фототерапія,є одним із сучасних методів лікування шкіряних захворювань, який широко використовується у США та Західній Європі та включений до стандартів лікування МОЗ України, і може застосовуватись, як самостійно, так і комбіновано з традиційними методами лікування (залежить від виду захворювання, задавненості та об`єму розповсюдженості процесу).

 

         В останні два десятиліття все більшого поширення для лікування ряду шкіряних захворювань набуває використання вузькоспектрального ультрафіолету В, так званий Narrow Band UVB, з довжиною хвилі 311нм. Вибір цієї конкретної довжини хвилі був невипадковим, оскільки науково доведено, що в променях даної частини спектра міститься максимальна кількість «лікувального» УФ і мінімальна кількість УФ, який викликає побічні ефекти.

 

         Фототерапія застосовується у лікуванні пацієнтів зі шкіряною патологією (псоріаз, ветеліго, атопічні дерматити та ін.). Сеанси фототерапії проводяться за допомогою фотокабіни фірми Daavlin(США), з комп`ютерним програмним забезпеченням, що є найбільш сучасним обладнанням для лікування шкіряної патології. Даний пристрій обладнаний 48 лампами, що випромінюють УФБ (ультрафіолет Б) з довжиною хвилі 311 нм, що є самим безпечним серед усіх ультрафіолетів, що існують. Перевагою даного обладнання є і те, що фотокабіна призначена, як для лікування всього тіла, при розповсюджених формах захворювання, так і для окремих ділянок, при локалізованих ураженнях. Поки що, це єдиний в Черкаській області кабінет фотолікування.

         Фототерапія,як і будь-яка медична процедура,маєсвої показання та протипоказання.

         Основними показаннями до фототерапії УФБ з довжиною хвилі 311 нм є:

- псоріаз;

- ветеліго;

- атопічний дерматит;

- себорейний дерматит;

- екзема;

- парапсоріаз;

- червоний плоский лишай;

- вогнищева алопеція;

- дифузне прорідіння волосся;

- лімфома шкіри та ряд інших захворювань.

   

 

         Протипоказання УФБ з довжиною хвилі 311 нм є:

- вік до 5 років;

- пігментна ксеродерма;

- синдром Горліна;

- спадковий синдром диспластичних невусів;

- червоний вовчак;

- синдром Кокейна;

- дерматоміозит;

- синдром Блума;

- меланома в анамнезі.

 

         УФБ (311 нм) — володіє самим м`яким впливом на шкіру, порівняно з іншими типами ультрафіолету, в тому числі природним сонячним випромінюванням. Його дія розповсюджується тільки на шкіру, проникати глибше він не здатен, тому ризик виникнення онкопатології внутрішніх органів виключений! Фототерапію можна проводити і вагітним жінкам і матерям, які годують немовлят груддю.

 

         Лікування проводиться амбулаторно. Тривалість курсу фототерапії  залежить від виду захворювання, задавненості процесу, об`єму розповсюдженості процесу. Наприклад, для псоріазу, в середньому, необхідно 15-20сеансів два рази на рік. Як правило, сеанси призначаються через день та тривають від декількох секунд (на початку лікування) до 10 хвилин (наприкінці лікування).

 

         Тому, якщо у Вас є пацієнти з вищеперелікованоюпатологією, Ви можете направити їх на консультацію та подальше лікування до Медичного центру «ЛУР». Прийом ведуть:

-         лікар-дерматолог вищої кваліфікаційної категорії, завідувач кабінетом  

              Дяченко Любов Петрівна;

-         лікар-дерматолог вищої кваліфікаційної категорії Ергард Ірина Миколаївна.

        

         Ви можете  зателефонувати чи особисто завітати до нас у зручний для Вас час і мибільш детально ознайомимо Вас з можливостями нашого обладнання та методом  фототерапії у лікуванні тих чи інших шкіряних захворювань.

        

Працюємо щодня з 8.00 до 19.00, в суботу з 9.00 до 17.00, вихідний – неділя.

Прийом лікаря-дерматолога:

з 15.40 до 19.00-щоденно (за попереднім записом)

з  8.00 до 10.00- по парним числам місяця (за попереднім записом)

Запис пацієнтів за телефоном: (0472) 56-95-72.

Адреса: м.Черкаси, вул. Дахнівська,34,Перша Черкаська міська поліклініка,

1 поверх.

 

З надією на плідну співпрацю,

головний лікар медичного центру «ЛУР»,

Заслужений лікар України                                             Казмірук Володимир Іванович