Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Обладнання кабінета фототерапії

Фотокабіна  3 Series - PC 311-4 861PH0048PC6   48 вузькосмугових ламп діапазона UVB 311нм виробництва американської фірми Daavlin.

У фірми Daavlin є усталені традиції якості та інновацій. Наші моделі 3 Series SP , 3 Series PC і 3 Series X використовують новітню технологію фототерапії. У моделях 3 Series SP і 3 Series PC використовується нове програмне забезпечення Smart Touch ™ , що забезпечує революційний прорив у лікуванні, управлінні і відстеження всіх етапів фототерапії. У пристроях моделі 3 Series SP встановлено комп'ютер з вбудованим інтерактивним програмним забезпеченням Soft Touch ™ в моделях 3 Series PC для управління використовується персональний комп'ютер.
Ми розуміємо неспокій і тривоги пацієнтів, які страждають на псоріаз і віті ліго,тому моделі 3 Series SP і 3 Series PC обладнані багатьма корисними пристроями для користувача . Від сучасного оформлення та якісного виконання до безлічі стандартних можливостей - моделі 3 Series SP і 3 Series PC забезпечують впевненість і зосереджені на ретельному догляді та лікуванні . Наше програмне забезпечення Smart Touch дійсно говорить з пацієнтом - інформуючи його про процес і час лікування.
Фірма Daavlin довгий час є провідною у виробництві, інноваціях та оформленні обладнання для фототерапії. Після складання на головному заводі в північному Огайо, кожен пристрій 3 Series SP і 3 Series PC професійно доставляється , встановлюється і калібрується . Стійка до пошкоджень зовнішня оболонка легка в очищенні . Добре розроблені « електронні замки» спрацьовують навіть у разі збою системи, що забезпечує більшу безпеку  пацієнта . Інтуїтивна система управління легка в роботі і залишає в минулому можливість помилки оператора.