Медичний діагностичний центр ЛУР

Точна діагностика - ефективне лікування!

   
 

 

 
 
 

Запис на прийом

 

КТ, УЗД(0472)56-07-07
(0472)56-08-08
Дерматологія(0472)56-95-72

Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - Вихідний

Корисні поради хворим на псоріаз

Намагайтесь вести здоровий спосіб життя, дотримуватися раціонального режиму сну. Уникати переохолоджень і простудних станів, оскільки це призводить до зниження захисних сил організму ( імунітету ) і провокує появу висипань.

Детальніше: Корисні поради хворим на псоріаз

 УЗД серця і судин голови

Завдяки неінвазивному методу УЗД вдається на ранній стадії виявити атеросклероз та інші захворювання серцево-судинної системи. Останнім часом захворювання серцево-судинної системи значно помолодшали. Приблизно з 30 років спостерігається атеросклероз у чоловіків і жіноко палять.

Детальніше: УЗД серця і судин голови

Нейродерміт- різновид атопічного дерматиту

Нейродерміт являє собою шкірний невроз, що проявляється сверблячкою. Організм при цьому знаходиться в такому своєрідному стані, що на будь-яке подразнення реагує лихеніфікацією . Часто факторами, що сприяють виникненню нейродерміту , є захворювання шлунково -кишкового тракту, ендокринного апарату , геморой , клімакс , алкоголізм і т.п.

Детальніше: Нейродерміт- різновид атопічного дерматиту

 8 фактів про псоріаз

 1. Псоріаз - аутоімунне захворювання.

«Внутрішня» причина псоріазу - збій в роботі імунної системи, одним з органів якої і є шкіра.

Детальніше: 8 фактів про псоріаз

Дієта - необхідність при лікуванні псоріазу

Харчування має бути простим, різноманітним і багатим вітамінами Дієтичні фактори можуть впливати на псоріаз і модулювати його клінічне вираження . Відзначимо, що дієта грає роль в етіології і лікуванні псоріазу. Але , дієта - високо індивідуальне питання .

Детальніше: Дієта - необхідність при лікуванні псоріазу

Лікування вітіліго методом УФБ-терапії

Вітіліго–хронічне захворювання шкіри. При вітіліго меланоцити (клітини, які синтезують пігмент в шкірі) руйнуються і на шкірі з’являються білі плями на  різних частинах тіла (обличчя, тулуб, кінцівки, статеві органи).

Детальніше: Лікування вітіліго методом УФБ-терапії

 Атопічний дерматит у підлітків

У підлітків причинами  виникнення  атопічного дерматиту  є аліментарні фактори , ГРВІ , інфекції, прийом медикаментів , побутові алергени, нервово- емоційні навантаження , загострення хронічних захворювань.

Детальніше: Атопічний дерматит у підлітків

 Атопічний дерматит відноситься до найчастіших хронічних дерматозів у дітей і дорослих, негативні соціальні аспекти якого важко переоцінити . За результатами ряду досліджень було встановлено, що в середньому кожен хворий переживає в рік 9,2 загострень з сумарною тривалістю 136,2 дня. 

Детальніше: Атопічний дерматит та фототерапія, як- шлях подолання  хвороби

 Небезпечність  псоріазу

Востанні 10 років в ході епідеміологічних досліджень визначили, що псоріаз може не тільки проявлятись ураженням суглобів , а й часто є асоційованим з такими хворобами , як депресія , залежність , хвороба Крона , метаболічний синдром, а також серцево-судинними захворюваннями, ожірінням , порушеннями ліпідного обміну, цукровим діабетом, інсулінорезистентністю , атеросклерозом , артеріальною гіпертензією та ін . 

Детальніше: Небезпечність  псоріазу

 Вузько смугова ультрафіолетова терапія-ФОТОТЕРАПІЯ

Ця процедура не супроводжується хворобливими відчуттями , не вимагає ні анестезії, ні навіть госпіталізації, а тривалість самої процедури вкрай низька : кожен сеанс опромінення триває від декількох секунд до декількох хвилин. Процедура опромінення вузько смуговим ультрафіолетом проводиться в звичайних лікарнях , кабінеті дерматолога,  клініках фізіотерапії, зокрема в Медичному центрі ЛУР( Черкаси).

Детальніше: Вузько смугова ультрафіолетова терапія-ФОТОТЕРАПІЯ