Новий кабінет Компютерної томографіі

Відкрито на базі  КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» в м. Сміла.

Кабінет оснащено сучасним, потужним комп’ютерним томографом  Astelion Advanse 32 – це 32-зрізовий комп’ютерний томограф для проведення комплексних досліджень при зниженому променевому навантаженню на пацієнта, завдяки збільшенню кількості зрізів, новітнім програмним протоколам та конструкції детектора. Широко застосовується для виконання обстежень при онкопатологіях, патологіях головного мозку та ЛОР-органів, інсультах, широкий спектр ангіо-досліджень, різноманітних травмах, тромбозах, патологіях органів черевної порожнини при захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту, урологічних патологіях, патологіях органів грудної клітини та малого тазу, безпечні низькодозові протоколи для дітей та ін.

     Створення та функціонування кабінету КТ, з таким потужним томографом, значно покращить рівень діагностики та, відповідно, підвищить ефективність лікування населення регіону.

Запрошуємо до співпраці лікарів, завжди відкриті до спілкування, тісної співпраці та обміну інформацію на благо пацієнтів.

Комфортні умови, висококваліфіковані  досвідчені лікарі рентгенологи,  уважний  персонал.

 Чекаємо Вас в нашому центрі:

М. Сміла вул. Софіївська2 , Смілянська районна лікарня.

☎️тел.: для запису  (0472) 56-95-72, 56-07-07, 56-08-08, (093)  170-72-02

www.lur.ck.ua