Харчування має бути простим, різноманітним і багатим вітамінами Дієтичні фактори можуть впливати на псоріаз і модулювати його клінічне вираження . Відзначимо, що дієта грає роль в етіології і лікуванні псоріазу. Але , дієта — високо індивідуальне питання .

Алергія і чутливість на продукти відіграють вирішальну роль для хворих, застосування тієї чи іншої дієти з застосуванням тих і інших продуктів. Хворим на псоріаз безумовно необхідно виключити з раціону всі продукти, що містять велику кількість жирів , білків, вуглеводів і холестерину. З огляду на те , що у хворих часто порушується обмін ліпідів, рекомендується призначати дієту з обмеженням жирного м’яса і ковбас, печінки , вершкового масла ( не більше 25 г на добу), яєчного жовтка, жирних сортів риби.

При ексудативних формах захворювання і еритродермії слід обмежувати споживання кухонної солі (не більше 3 г на добу).

Під час лікування не можна приймати антибіотики, вживати спиртні напої, продукти, що містять фітонциди( лук, часник, хрін ), а також і червоний пігмент ( томати, в тому числі пасти і кетчупи, червоні ягоди , шипшина та інші фрукти ), яйця , сало , копченості, цитрусові, мед, какао- продукти , шоколад, незбиране молоко. Також різко обмежити все сильно гостре, солодке, жирне, кисле і солоне.

Рекомендується більше вживати свіжих овочів, фруктів і ягід ( але не червоних ) . З м’ясних продуктів дозволяється нежирна яловичина , м’ясо кролика і індички у відварному або тушкованому вигляді ( не більше 150 г на добу). У гострому періоді хвороби доцільно вживати вегетаріанські перші страви, а в подальшому — на слабкому м’ясному бульйоні. З других страв рекомендується відварне м’ясо , парові котлети, тефтелі,  з гарнірів — різні каші (картопля і борошняне бажано обмежити ) , овочеве рагу.

Рибу вживати тільки річкову , свіжу (виключаючи осетрових , сома, коропа) у відварному або злегка підсмаженому вигляді . Каву і міцний чай необхідно обмежити, більше вживати консервовані світлі компоти або компоти з сухофруктів , джерельну і талу воду ( заморозити в холодильнику кип’ячену воду і дати розтанути при кімнатній температурі) .

Спроби лікування псоріазу голодуванням в основному не привели до переконливим позитивних результатів. Однак, одна справа — режим повного голодування і зовсім інша — дієта , розрахована на тривалий час і вкрай необхідна на всіх етапах лікування псоріатичний хвороби .

Для огрядних хворих необхідні розвантажувальні дні.